Szkiełkowanie stali nierdzewnej aluminium, Projektowanie Maszyn Urządzeń, Budowa Maszyn na Zamówienie, Maszyny i linie produkcyjne dla przemysłu spożywczego, Projektujemy i Budujemy Maszyny Nieseryjne, przesiewacz wibracyjny, myjka wodno powietrzna, stół wibracyjny, kalibrownik bębnowy, mieszalnik bębnowy, przenośnik szczbelkowy, maszyny do żurawiny

SZKIEŁKOWANIE STALI NIERDZEWNEJ

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalną usługę w zakresie obróbki powierzchniowej metali jaką jest szkiełkowanie stali nierdzewnej.

Usługa szkiełkowania pozwala na usunięcie z powierzchni obrabianego materiału wszelkich nieczystości, nalotów i osadów, zarysowań powstających podczas procesów technologicznych czy przebarwień po spawaniu. Szkiełkowanie kulkami szklanymi szybko i bardzo dokładnie oczyszcza powierzchnie metalową.

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalną usługę w zakresie obróbki powierzchniowej metali jaką jest szkiełkowanie stali nierdzewnej.

Usługa szkiełkowania pozwala na usunięcie z powierzchni obrabianego materiału wszelkich nieczystości, nalotów i osadów, zarysowań powstających podczas procesów technologicznych czy przebarwień po spawaniu. Szkiełkowanie kulkami szklanymi szybko i bardzo dokładnie oczyszcza powierzchnie metalową

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY SZKIEŁKOWANIA

Do szkiełkowania przyjmujemy tylko i wyłącznie elementy ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej lub aluminium.
Posiadamy kabinę o wymiarach: długość 6 m, szerokość 3 m, wysokość 3 m.

Najwyższa jakość usług. Przejrzyste zasady współpracy, terminowa i rzetelna realizacja umów, indywidualna obsługa.

Zapraszamy do kontaktu.